Neler yeni

Ana Sayfasının Alt Bölümünde Yer Alan Canlı Destek

canakar94

Normal Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
268
Konum
İngiltere
Site ana sayfasının alt bölümünde yer alan canlı destek hattına tıkladıktan sonra müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek bonus taleplerinizi iletmeniz mümkün olacak. Ardından 1666 tl'ye kadar trendbet oyun kampanyası hesabınıza eklenir. Kampanya sadece oyun oyunlarında geçerli olup diğer bölümlerde kullanılamaz.

Tüm haber severler ilk üyelik kampanyasından sadece bir kez yararlanabilir.
Haber severler ilk üyelik kampanyası üzerinden elde ettikleri kazancı çekmek için çevrimleri yerine getirmeli. Çevrimleri tamamlamak adına oyun oyunlarına ya da slot oyunlarına katılım sağlamanız şart. Daha sonra para çekme sayfasına kullanıcı adı, şifre bilgilerinizle giriş yapıp elde ettiğiniz kazancı sorunsuz bir şekilde çekebilirsiniz.
Genel bonus kuralları; kampanyaları değerlendirmek istiyorsanız genel promosyon kurallarına ve kullanım koşullarına uyum sağlamanız şart. Ayrıca haber severler site kurallarına da uyum sağlamakla yükümlüdür.
Siteye ait olmak üzere tüm haber severler sadece bir adet hesap açabilir. Birden fazla hesap açan haber severlerin hesabına kapatma işlemi uygulanır.
Kampanyalar üzerinden elde ettiğiniz kazancı çekebilmeniz için çevrimleri tamamlamanız şart.

Çevrim şartlarını 30 gün içerisinde tamamlayanlar para çekme sayfası üzerinden elde ettiği kazancı rahatlıkla çeker.
Bonuslar sitede bir başka promosyonla birleştirilerek kullanılamaz.
Haber sitesi dilediği zaman trendbet giriş promosyon vermeme ya da iptal etme hakkına sahip olup bu hakkı kullanıcılarla paylaşmak zorunda değildir.
Haber seveler her zaman için kampanya kurallarını ve kullanım şartlarını takip etmekle yükümlüdür.
Kurallar ve şartlar online haber şirketi tarafından değiştirilebilir ya da güncellenebilir.
Kampanya kurallarına uyum sağlamayan, kampanyalar üzerinden haksız kazanç elde eden kişilerin hesaplarına kapatma işlemi uygulanır. Ayrıca bu kullanıcıların elde ettikleri kazançlar hesaplarından silinir.

oyun oyunları profesyonel alt yapı sağlayıcılarıyla desteklenir. Evolution gaming, netent, vivo gaming, lucky streak gibi birçok alt yapı sağlayıcısı sayesinde tüm oyunlar yüksek görüntü kalitesi eşliğinde müşterilere sunulur. Ayrıca eğlenceli yüzlerce slot oyunda 3d görüntülerle zenginleştirilir. Haber severler canlı oyun sayfasında kendini gerçek bir oyun ortamında hissederek yüksek kazanç elde eder. Oyunlar alt yapı şirketlerince denetlendiği için hile, dolandırıcılık gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.
Oyun oyunlarından yararlanmak ve kazancınızı ikiye katlamak için hemen üye olun. Üyeliğin ardından yatırımlarınızı tamamlayıp canlı oyun ve oyun oyunlarında şansınızı deneyin. Haber sitesine hesap açmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Site: https://www.trendbetgir.online/
 

Benzer konular

Google ads alanı