Neler yeni

Cabal Online Nasıl Bir Oyundur?

istanbul

Normal Üye
Katılım
25 Ağu 2019
Mesajlar
90
Cabal Online.jpg

Cabal Online, MMORGG tarzı oyunlar arasında ülkemizde fazla popüler olmasa da Dünya çapında belli bir seviyeye çıkmayı başarmıştır. 2005 yılında başlayan oyun yolculuğuna 14 yıldır hiç ara vermeden devam etmektedir. Microsoft Windows işletim sisteminde çalışan Cabal Online oyunu özellikle gençler arasında ilgi görmeyi hedeflemektedir. Kendine has silahları, hiç bir oyunda eşi görülmemiş oyun alanları ile oldukça özgün bir oyundur. Kendi tarzında Dünya çapında oynana yüzlerce oyun arasından kendine net olarak yer bulmayı başarması oldukça başarılı olduğunu kanıtlıyor.

Türkçe oyun desteği olmasından dolayı ülkemizde kısmen de olsa yer yayılmıştır. Resmi sitesinde çeşitli oyunlar, turnuvalar ve savaşlar düzenlenmektedir. Bu sayede canlı ve heyecan verici bir oyun olmaya devam ettiği söylenebilir. Oyunu indirmek için resmi sitesine gidebilirsiniz. Mağazasından çeşitli item ve zırhlar alabilirsiniz. Daha güçlü olabilir ve savaşlarda kıran kırana bir mücadele yaşabilirsiniz.

Cabal online oyunu Asya'da çok aktiftir ve milyonlarca oyuncusu bulunur. Amerika Kıtası ve Avrupa Kıtası'nda da yüz binlerce oyuncusu ile devasa bir oyundur. Başarılı olması da adından söz etmemizi ve forumda paylaşmamızı sağladı. Oyun hakkındaki görüşlerinizi ve tecrübelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Cabal Online resmi sitesi: http://cabaleu.playthisgame.com/tr
 

belorin

Normal Üye
Katılım
1 Tem 2020
Mesajlar
3
Konum
ankara
hayatımda oynadığım en eğlenceli MMORPG'lerden biri olabilir.
Birde aşağıdaki gibi sitelerden Ecoin ya da ALZ alabilmek harika.
İstediğin gibi gelişebiliyorsun.
https://www.yesilyurtgame.com/cabal-online/cabal-online-ecoin
 

Benzer konular

Google ads alanı