Neler yeni

Rehber Crysis 3 Oyunu Rehberi Püf Noktalar

F

farmasiyen

crysis-3-turkgame.jpg

Crysis 3 oyununun oynanışı ile alakalı bir rehber sunum hazırladık. Crysis 3 oynanışı hakkında pratik bilgiler, püf noktalar…

Crysis serisinin son oyunu olan Crysis 3, özellikle kaliteli grafikleri ile bizleri büyülemişti. Crysis 3 oyununda yönettiğimiz karakterin bilindiği üzere yine nano giysisi bulunmakta. Bu nano giysiyi yönetiş tarzımız ise Crysis 3 oyununda önceki oyunlara nazaran çok daha pratik bir hale getirilmiş. Mesela oyunu oynarken W tuşunun solundaki tuş yani Q tuşu zırh modunu, E tuşu da hemen pelerin modunu açıyor. Güç modu ise ayrı bir panel olarak artık sunulmuyor yani mesela bir yerden bir yere uzun atlama yapacağınızda Space tuşuna basılı tutmanız yetiyor. Aynı şekilde bir cismi fırlatacağınızda güç modunu kullanmadan onu yapabiliyorsunuz yani artık otomatik aktif ediyor.


HARİKA OKUMUZ!

Crysis 3 oyununda özellikle zorlu seviyelerde oyunu geçebilmek için çok sessiz ilerlemeniz gerekebiliyor. Bunun için de oyuna eklenen ok silahının çok işe yaradığını söyleyebilirim. Bu gelişmiş ok ile bir kişiye atış yaptığınızda gizlilik pelerininize herhangi bir şey olmuyor yani hala gizli kalıyorsunuz. Üstelik oku attığınız kişinin üzerinden oku geri toplayabildiğiniz için cephanenizi de hemen yerine koyabiliyorsunuz. Üstelik genellikle öldürmek için tek ok yetiyor. Aynı zamanda okun farklı fonksiyonlu olanları da mevcut mesela patlayıcı oku kullanırsanız koca bir helikopteri aşağıya indirebiliyorsunuz.

Serinin önceki oyunu olan Crysis 2 oyunu ile ilgili püf noktaları öğrenmek için tıklayın​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Google ads alanı