Neler yeni

Haberler & Güncellemeler Dota Underlords’ta gelecekte neler olacak?

Rektör

Yönetici
Kurucu
Katılım
19 Ağu 2019
Mesajlar
70
1570640018276.png

Auto battle türünün öncülerinden olan Dota Underlords henüz beta aşamasında olsa da oyuncular tarafından hayli sevilen bir oyun. Valve tarafından Source 2 motorunun nimetlerinden yararlanılarak geliştirilen oyunda beta sezonu boyunca daha ne gibi değişiklikler göreceğimizi sizler için derledik.
  • Mücadele Bileti
Beta sezonu sona ermeden oyuna eklenmesi düşünülen yeniliklerin başında Mücadele Bileti geliyor. Mücadele Bileti sayesinde size verilen görevleri yerine getirerek oyun içerisinde kullanabileceğiniz ve oyun deneyiminizi özelleştirmenize olanak sağlayacak kozmetik ögeler, oyun tahtaları, ikonlar ve daha pek çok öge kazanabileceksiniz.
  • Avatar Seçme
Oyunun lobi kısmı hariç kendilerini pek göremesek de oyunun hikayesinin üzerine kurulmuş olduğu 4 adet Underlord var. Yeni gelecek avatar seçme özelliği ile bu Underlordlar arasından kendinize en uygununu belirleyebilir, bunların oynanışa etki edecek olan çeşitli özelliklerini ilk elden deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz.

  • Sezonluk Rotasyon
Sezonluk Rotasyon özelliği sayesinde her yeni sezon başlangıcında bazı kahramanlar, eşyalar, ittifaklar ve güçlendirmeler yerlerini yeni gelecek olan içeriklere bırakacak. Böylece eklenecek yeni içerikler sayesinde oyun sürekli güncel tutulmuş olacak.
  • Maç Tekrarı
Yaptığınız maçları oyuna eklenecek bu özellik sayesinde tekrar izleme ve paylaşma imkanı bulacaksınız. Bu sayede yaptığınız hataları fark edebilir, rakibin oyununu analiz ederek daha sonraki süreçte oynayacağınız oyunu buna göre şekillendirebilir ve en iyi anlarınızı paylaşabilirsiniz.
 
Google ads alanı