Neler yeni

Euro Truck Simulator 2'ye eklenecek yeni şehirler belli oldu

Falcon

Normal Üye
Katılım
22 Eyl 2019
Mesajlar
70
1569207231026.png

Piyasaya sürüldüğünden beri ek paket üstüne ek paket eklenen Euro Truck Simulator 2, çoğu oyuncu tarafından sıklıkla oynanan ve beğenilen bir yapım. Geçtiğimiz aylarda Italia ek paketi ile İtalya'nın diğer şehirlerine ulaşabilmiştik. Euro Truck Simulator 2 üzerinde çalışan SCS Software, İtalya'dan sonraki hedeflerinin Baltık Deniz'i tarafına doğru olduğunu belirtti.Rusya'nın küçük bir kesimine de ulaşabileceğiz.
SCS Software tarafından yayınlanan bildiri ile, Baltık Denizi'nde bulunan Litvanya, Letonya ve Estonya yakın zamanda yayınlayacakları yeni içerik paketi ile oyunculara açılacak. Sadece saydığımız şehirler değil, Rusya'nın küçük bir kesimi (St. Petersburg şehri) de açılacak ve Finlandiya'nın doğusu da farklı bir şekilde modifiye edilerek Baltık Denizi'nde bulunan şehirler ile uygun hale getirilecek. Eklenti paketinin ismi veya ne zaman çıkacağı henüz belli değil. Oyuncular normalde Batı tarafına doğru açılmayı bekliyordu. İspanya ve Portekiz'in halen haritada büyük bir derece bırakılması, yakın bir zaman içerisinde çıkacağına da işaret olabilir.
Euro Truck Simulator 2'ye eklenecek yeni şehirler belli oldu

Şimdilik yapım aşamasında olan içerik, sadece SCS çalışanları tarafından test ediliyor. Yine de diyebiliriz ki, Baltık Denizi ek paketi, daha önceki eklentiler kadar kaliteli olacak.Euro Truck Simulator 2'ye eklenecek yeni şehirler belli oldu

Euro Truck Simulator 2'ye eklenecek yeni şehirler belli oldu
 
Google ads alanı