Neler yeni

Fortnite'ın Yapımcısı Rocket League'i Satın Aldı! Oyun Yakında Steam'den Kalkacak

woonder

Normal Üye
Katılım
24 Ağu 2019
Mesajlar
25
Konum
Dünya
Çok büyük bir oyun şirketi olan Epic Games'in adını Fortnite sayesinde duymayan kalmamıştır. Şirket internet mağazasının popülerliğini arttırmakta oldukça ısrarcı, şimdi ise yepyeni bir oyunu envanterine dahil etti: Rocket League! Oyun Steam'den kaldırılacak, peki oyunu Steam üzerinden satın alanlar ne yapacak?

Kaynak

Rocket League kendine has bir topluluğa sahip, oyuncuların severek oynadığı, oldukça dinamik ve eğlenceli bir oyun.


Temelde arabalarla futbol oynanan oyun, dinamikleriyle, oynanışıyla ve görselleriyle oldukça başarılı, keyifli zaman geçirmek için birebir. Popüler bir oyun olan Rocket League, artık Epic Games'in elinde. Bu sayede Epic Games'in mağazasına olan ilgi daha da artacak gibi.


Giderek büyüyen Epic Games, Rocket League'i satın alarak kendi oyun mağazasına ekledi. Oyun bu yıl içinde Steam'den kalkacak. Peki ya oyunu Steam üzerinden aldıysanız?


Eğer durum böyleyse hiç endişelenmenize gerek yok! Oyun Steam'den kalktığında da Steam aracılığı ile oyunu çalıştırabileceksiniz!

Steam, bilgisayar oyunları satışı için uzun bir süre neredeyse tekel gibiydi; ne var ki Epic Games bu alanda büyük adımlar atmaya başladı bile.


Origin gibi rakiplerine rağmen, Steam sektörün öncüsü olarak devam ediyordu. Tabii, Valve'nin eli hala çok güçlü ancak oyuncular artık sadece Steam değil, Epic Games'in mağazasına da sıkça uğrayacak gibi!
 
Son düzenleme:
Google ads alanı