Neler yeni

GTA Online Hileciler Nasıl Reportlanır?

Der Meister

Normal Üye
Katılım
16 Mar 2020
Mesajlar
95
GTA Online Hileciler Nasıl Reportlanır.jpg
GTA Online Hileciler Nasıl Reportlanır ?
GTA Online hileciler nasıl reportlanır sorusunu sorduysan sen de bizdensin. O şeref yoksunlarına karşı geçerli tek silahımız onları reportlamak. Reportlama işlemi diğer oyunlardan da bildiğimiz üzere hile yaptığından şüphelenilen kişinin oyun yöneticilerine şikayet edilmesidir. Genelde bu kişiler kolaylıkla banlanır(oyunu tekrar satın almaları gerekir).

GTA V Hacker Report Olayını Nasıl Yaparım ?
Aşağıdaki adımları sırasıyla uygulamak yeterli.Bu hainlere kesinlikle acımayın. Unutmayın onlar karşınızda cendere cendere diye yürüyen, suratına roket atsanız bile ölmeyip yanınıza ışınlanıp sizi öylesine öldüren tipler. Başlarına gelecek her şeyi hak ediyorlar.

  1. “P” ya da “ESC” tuşu ile oyunu durdurun. “ONLINE” sekmesine geçin.
  2. “Players”kısmını enterla seçin ve hileci karaktersizin ismini seçin.
  3. “Report” yazan yeri enterlayın ve “Exploit” seçeneğini seçin. Bu seçenek oyundaki bir tür boşluğu kullandığını (hack yaptığını) söylemeye yarar.
Sonrasında o hainin bulunduğu “Session” ı terk edin. Zira sinir bozmaya devam edecektir. Gerekirse arkadaşlarınızla özel olarak oynayabileceğiniz invite only bir session açın.

GTA 5 Invite Only Session Nasıl Açılır ?
Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor bu tip bir Session açtığınızda arkadaşlarınızı kendiniz davet etmeniz gerekiyor. Ve bu sayede sizin davet etmediğiniz kimse aynı session ‘a katılamayacak. Hacker, hileci ve allahsızlar dahil. Yapmanız gereken basit.

  1. GTA Online sekmesine geçin.
  2. “Invite Only Session” seçin.
işlem tamam. İyi oyunlar.

Dipnot: Nerden bileceğiz ceza alıp almadıklarını kardeşim? Diye düşünebilirsiniz. Bu yöntemin diğer herhangi bir yöntemden daha geçerli olduğunu şu linkte görebilirsiniz. En geçerli yöntem bu iken denemekten zarar gelmez. Hacker ya da hileci dediğimiz şey de bir kişiyi reportlamakla bitmez. Fakat elininizi taşın altına koyarak bir ban da siz attırın. Bakarsınız güzel günler görülür.
 

Benzer konular

Google ads alanı