Neler yeni

Haberler & Güncellemeler IANA VE ORYX - İLK KARŞILAŞMA

stopper38

Normal Üye
Katılım
29 Mar 2020
Mesajlar
143
Konum
izmir
2.jpg

Biliyorum. Ancak bu isme er ya da geç alışman gerekecek. Bütün günü elinde bulundurup yalakalığa katlanamama lüksüne sahip değilsin. Yeniden sıradan bir Joe olduğunu düşünseydin, biz şu anda nerede olurduk ki?

İstediğin gibi Rainbow'a yeni katılanları inceledim. Iana oldukça şeffaftı - mühendislerden oluşan bir aile, kontrolü dışında sebeplerden hava kuvvetlerinden kaçtıktan sonra akademide yükselmiş. Yörüngeye girmek için soğukkanlılıkta usta olmalısın, en azından her türden teknik kapasite konusunda. Stabil, emin ve tahmin edilebilir. Ancak bu durum taktiklerinin de aynı yönde olduğu anlamına gelmiyor. Şu ana kadar gördüklerim hoşuma gitti ve önümüzdeki maçlardaki denemelerini takip etmek için sabırsızlanıyorum.

Oryx ise farklı bir konu. Onda yalnızca tek bir şey mevcut değil. Kaid tarafından şiddetle önerildiğini biliyorum, Kale'de ikinci komutada olduğunu da biliyorum ve senin seçimine güveniyorum. Yine de yerel VE uluslararası kayıtlardan kaybolduğu 15 yıllık süreç tereddüt etmeme sebep oldu. Onunla tanıştım. İyi biri veya bana gösterdiği kadarıyla öyle duruyor. Problem ise onun bir gizem olması ve ben iş alanımda gizem sevmem. Beni ülser ediyorlar. Ancak takımın bir parçası olarak başka bir tarafta olmasındansa bizim tarafımızda olmasını tercih ederim. Ve yalan söylemeyeceğim; onu alanda gözlemleme şansı bulmam, ona karşı olan korkularımdan arınmam gerektiğini bana gösterdi.

İkisi aynı anda karşıma geldiğinde bir durup düşünmem gerekti. Bir tarafta bu dünyanın dışında (gerçekten) teknolojik bir zeka vardı ve diğer tarafta da yalnızca yüzünü kullanarak 68 kilo kaldırabilen biri vardı. O bir aptal değil ve diğeri de zayıf değil, sadece... diyametrik olarak farklılar, hem hayat deneyimlerinde hem de dünya görüşü olarak. Paylaştıkları bir özellik ise sürpriz unsurunu kullanarak insanları korumasız yakalamak ve onların nasıl tepki verdiğini görmekti. Onlara baktığımda bu yönlerini asla tahmin edemezdim.

Net bir cevap umudum olmasa da tekrar soracağım...Bu insanları nereden buluyorsun? Psikolojideki eğitimim genellikle patolojileri tanımak üzerineydi. Bu sebeple takım kurma ustalığına şapka çıkarıyorum. İşte bu yüzden senin adın Six. Ve tam olarak da bu yüzden sana bu durumu aklın başına gelene kadar her seferinde hatırlatacağım.
 
Google ads alanı