Neler yeni

İtemci.com dan alışveriş yapmayın yaptırmayın

SonMonican

Normal Üye
2 gün önce itemci.com üzerinden 12 tl ye 2 tane metin 2 hesabı satın aldım aldıktan sonra mailleri üzerime aldım ve direk şifrelerini değiştirdim bütün ssleri görebilirsiniz. Şifreleri değiştirdikten sonra oynamaya başladım belli bir süre sonra da İsim olduğundan dolayı çıktım tekrar giriş yaptığımda ise aşağıda da ss ı mevcut " geçersiz giriş bilgileri " dedi iki hesap içinde şifreyi yanlış girdiğimi düşünerek şifre sıfırlama talimatı verdim lakin hiçbir mail gelmedi 1 saat bekledikten sonra canlı desteğe bağlandım ve durumu aktardım benimle ilgilenen Erdem Bey e durumu aktardığımda ilgisiz bir şekilde cevap vermeye başladı bir sorun olduğunu yaşadıklarımı aktardıgimdda sorun olmadığını dile getirdi ancak şu şekilde " yok hayır " canlı destekte görüşme halinde iken arkadaşımdan bir bilgi öğrendim hesapların mailini bize verirken ayrıca verdikleri hesapları facebook ve ya google ile giriş yapınız kısmını da hesaplara bağlayarak arka kapı oluşturuyorlarmıs bu sayede hesapları aldığımızı düşünürken bir anda hersey değişebilir. Bu bilgiyi canlı destekten Erdem Bey e aktardıgımda biz sadece aracıyız gibi ilgisiz umursamaz bir mesaj attı ve durmadan Size ben hesapları verdim demeyi sürdürdü bunu inkar etmiyorum zaten aldım ve mailleri değiştirdim ancak adamlar bir açık bulmuş ve mağdurum müşterinin yanında duracağına adamların ekmeğine yağ sürmekten başka birşey yapmıyorlar. Ben 12 tl nin hesabını yapmıyorum ama benim gibi durumlarda olan veya benden çok para vererek bu durumda kalanları düşünelim ve adamlar bir günde ne kadar para kazanır bu sistemle satışları durdurmanız gerekiyor dediğimde oralı bile olmadılar. Yetkili birini istiyorum dediğim de en yetkili benim diye garip bir cevap verdi tüm canlı desteklerin verdiği tipik yalan hadi gerçek diyelim ne diye yardımcı olmuyor üzerine adamları savunuyorsun ? Size bir soru bu durumda adamlarla birlikte mi çalışıyorsunuz ? Komisyon mu alıyorsunuz hesap başına ? Aşağıda yaptığım görüşmelerden belirli kesitleri atacağım ilgisizligini anlayın diye.

Ekli dosyalar

mazidekibiri

Moderatör
paylaşım için teşekkürler. Bende metin2 oynayan birisi olarak hesap alım satımını doğru bulmuyorum. zaten hesabı satan kişi 1 hafta içerisinde maili geri alabiliyor. yani tüm emeğiniz paranız boşa gidebilir. Dikkat etmek lazım.

+Script

Stajyer Moderatör
Öncelikle geçmiş olsun:( ama ben böylesi hesap alım satış için gamesatis.com yada bynogame felan tabi varsa

Google ads alanı