Neler yeni

Rehber Mafia 2 İşe Yarar Tüyolar

farmasiyen

Normal Üye
Katılım
21 Mar 2020
Mesajlar
149
mafia2a22.jpg

Mafia 2 oynayanlar için bazı ipuçlarını sizlere aktarıyoruz.

Mafia 2 bilindiği üzere eski dönemlerde geçen bir açık dünya oyunu… Bu oyun ile ilgili olarak bazı ipuçlarını sizlerle paylaşacağız;

Öncelikle oyunda eğer sadece görevleri yaparsanız paranız başka görevlere geçmek için de yeterli oluyor ancak eğer görevler haricinde de mesela arabanıza modifiye yapıyor, bir şeyler satın alıyorsanız paranız bir sonraki göreve geçmek için yeterli olmayabiliyor. Peki paramızı yeni göreve geçmek için nasıl biriktireceğiz ? Oyunda iki çeşit para kazanma yöntemi bulunuyor. Bu yöntemlerden biri dükkanları soymak ve diğeri de araba çalıp arabaları öğütüp para kazanmaktır.Bunu yaparken kaliteli arabaları seçtiğinizde Brusky size daha fazla para ödüyor.


Arabaları çalarken iki yönteminiz bulunuyor; Birincisi camı kırıp çalmak iken ikincisi de maymuncuk ile hırsızlık… İkinci yöntemi kullanırsanız sizin için daha iyi olur çünkü camı kırdığınızda çevrenin hemen dikkatini çekiyorsunuz.

Eğer oyunda peşinize polis takılırsa Brusky’nin hurdalığına yakınsanız oraya girmek çok mantıklı oluyor. Genellikle polisler peşinizi bırakıyor. Yine polislerden kurtulmak için bir araba tamircisine gidip arabanızın plakasını, boyasını değiştirebilirsiniz.

Oyunu kaydetmek için belli anlar dışında hep dergi toplamanız lazım. Yoksa hangi gündeyseniz o günün başında başlatabiliyor. Bu da kuşkusuz oldukça sinir bozucu oluyor. Son olarak tavsiyemiz eğer bunlara rağmen bölümleri aşamıyorsanız zorluk seviyesini düşürüp denemenizdir.​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Google ads alanı