Neler yeni

Sorun & Çözüm Mevcut League Of Legends Kurulumunun Daha Eski Bir Sürümünü Geri Yükledik Hatası

Der Meister

Normal Üye
Katılım
16 Mar 2020
Mesajlar
95
LoL.jpg
Mevcut League of Legends Kurulumunun Daha Eski Bir Sürümünü Geri Yükledik Hatası

Merhaba arkadaşlar bugün size "Mevcut League of Legends Kurulumunun Daha Eski Bir Sürümünü Geri Yükledik Hatası" hakkında bilgi vereceğim.
Konuya geçelim.

Mevcut League of Legends Kurulumunun Daha Eski Bir Sürmünü Geri Yükledik Hatası'nın çözümü ilk önce League of Legends'in kurulu olduğu dosyaya giriyoruz. Girdikten sonra "Rads" adlı klasöre giriyoruz. Rads adlı klasöre girdikten sonra "Solutions" adlı klasöre giriyoruz. Solutions adlı klasöre girdikten sonra "league_client_sln" adlı dosyayı siliyoruz. İsterseniz silmeden önce yedeğini alabilirsiniz. Dediklerimi yaptıktan sonra soruunuz çözülür umarım.

League of Legends Hakkında Bilgi:

League of Legends'te Şampiyon açmak için "İtibar Puanı" ve "RP" gerekir. İtibar Puanı almak için oyuna girmeniz gerekir. Oyunu Kazanıp, Kaybetme durumunuza göre size belli bir miktarda İtibar Puanı verir. RP almak için "Gerçek Hayatta Kullandığımız Para" gerekir. Kabiliyet dizmek için "Kabiliyet Puanı" gerekir. Kabiliyet Puanı belli bir seviyeye kadar verilir. Kabiliyet Puanı ile Şampiyonunuza Kabiliyet dizebilirsiniz. Şampiyonların Kabiliyet Dizilimi farklıdır. Şampiyonlara göre Kabiliyet Dizilimi yaparsanız şampiyonunuz daha güçlü olur. Rakiplerin Kabiliyeti yoksa siz onlara göre oyuna üstün başlarsınız. Rakiplerin kabiliyeti varsa şampiyona göre değişir sizin daha güçlü olmanız.

Evet, arkadaşlar konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı olabilmişimdir.
 
Google ads alanı