Haberler & Güncellemeler Operation H.E.A.T., War Thunder Altı Özel Araç Ve Daha Fazlası İçin Büyük Oyun İçi Olay

20 Ağu 2019
264
0
16
Başarım
0
update-5-0-preview.jpg
2 Ağustos 2019 - Gaijin Entertainment bugün H.E.A.T. Operasyonunun başladığını duyurdu. War Thunder'da oyuncu etkinliği. 2 Ağustos - 26 Ağustos arasında, oyuncular altı yeni ve özel araç almak için savaşta oyun içi görevleri tamamlayabiliyorlar: BT-7 (F-32) hafif tank, Bf 110 C-6 ağır avcı, Nehir sınıfı (K -246) Fırkateyn, AUBL / 74 HVG zırhlı araç, P-59A jet avcı uçağı ve Yūdachi destroyer, kamuflaj ve çıkartmalar.

Yeni ve ayrıcalıklı araçlar, hem tarihi hem de taktik önemlerinden dolayı askeri tarih meraklıları ve tecrübeli War Thunder gazileri için ilginç olacak.

BT-7 (F-32): 1939'da, test amacıyla tek bir BT-7 hafif tank 76 mm F-32 tank topuyla donatıldı. BT-7'nin (F-32) yüksek hızı, oyuncuların düşmanlarını geride bırakmalarına izin verirken, yükseltilmiş yüksek kalibreli top, düşük rütbeli savaşlarda çoğu düşmanı ele geçirebilir.


P-59A Airacomet: P-59A, ilk Amerikan jet avcı uçağıdır. II. Dünya Savaşı sırasında geliştirilen, hiçbir zaman gerçek savaşta kullanılmadı. War Thunder'da, Airacomet nihayetinde, savaş gücünde aşağı yukarı eşit olan pistonlu motorlu uçaklarla savaşarak, Sıra IV'te değerini kanıtlayabilecekti.
AUBL / 74 HVG: Güçlü FIAT AUBL / 74'ün bu modifikasyonu, iki düzlemli stabilizatöre sahip yüksek hızlı 60 mm'lik bir topla donatılmıştır. Hafif zırhı, düşmanları uzun mesafelerde doğru şekilde çekebilen çevik bir rakip haline getirir.
Bf 110C-6: Almanya'nın “Zerstörer” uçaklarının C-6 modifikasyonu, Bf 110 avcı uçağını ağır bir silah silahıyla donatmak için özel bir programın parçası. C-6 ile donatılan birimler tank savaşı sırasında Fransa Savaşı sırasında kullanıldı. War Thunder'da, hem kara hem de bombardıman gibi büyük hava hedeflerine karşı konuşlandırmak için zorlu bir güç olacaklar.
Nehir sınıfı Fırkateyn: Kraliyet Donanması'nın Nehir sınıfı, D-Day inişlerinde konvoylara eşlik ederek, Eksen denizaltılarıyla savaşarak ve kara birliklerini destekleyerek ün kazandı. 20 mm'den 102 mm'ye kadar olan toplarla, uçaklara ve küçük savaş gemilerine karşı etkilidir.
Shiratsuyu-sınıfı Destroyer Yūdachi: Yuudachi, Guadalcanal'daki zor durumdaki Japon kuvvetlerine gece temini yapan ünlü “Tokyo Express” in bir parçasıydı. Beş 127mm primer top ve iki adet dört namlulu torpido fırlatıcısı ile War Thunder'da zorlu bir savaş gemisi.
H.E.A. Operasyonuna katılmak için. Özel araçlara erişmek için oyuncular, tankerler, pilotlar ve kaptanlar için farklı “Farklılık İşaretleri” kazandıkları düzenli Rastgele Savaşlara katılabilirler. Yeterince “Farklılık İşaretleri” kazanarak oyuncular, çıkartmalar, kamuflajlar ve yukarıda belirtilen araçlar gibi ödüllerin kilidini açabilirler. Örneğin, tankerler BT-7 (F-32) için beş “Ayırt Edici İşaret” içeren bir kupon, altı ile BT-7 (F-32) için özel bir kamuflaj, on ile AUBL / 74 HVG alacak. ve bunun gibi. Oyuncular, araç kuponlarını kullanarak araçlarını kendi hesapları için kullanabilir veya Gaijin Market'indeki diğer oyunculara satabilirler.​