Neler yeni

PES Android Code 20 Hatası ve Çözümü

GamerKing

Normal Üye
Katılım
4 Eyl 2019
Mesajlar
138
pes-11253-5.jpg

PES Android işletim sisteminizde eğer Code 20 hatası alıyorsanız bu hatayı basit bir şekilde nasıl çözeceğinizin bilgisini okuyabilirsiniz.
Oyunu indirerek Android cihazınıza kurduğunuzda bu hata direk başlangıçta karşınıza çıkacaktır. Bu hatanın çözümü ise çok basit bir işlem olduğunu birazdan göreceksiniz. Mobil cihazınızda saat ayarlamalarına gidiniz ve saat ayarlamalarında yer alan otomatik tarih ve saat alanını işaretleyerek aktifleştiriniz. Bu aktifleştirme işleminden sonra tekrar kurmuş olduğunuz PES futbol oyununu Android cihazınızda çalıştırdığınızda hatanın gelmediğini direk olarak oyunu başlattığınızı göreceksiniz.Hatanın çözümü çok basit sizin önceden Android cihazınızda saat ve tarih ayarlama alanı otomatik güncelleme olmadığından bu hatayı alıyordunuz.
Bu şekilde cihazınızda otomatik güncellemeyi aktif olarak sürekli bırakınız. Oyun başladıktan sonra tekrar otomatik güncellemeyi saat ve tarih alanında kaparsanız yine bu hatayı alırsınız. Pes futbol oyunun sürekli hatasız bir şekilde oynamanız için tarih ve saat ayarlamaları sürekli olarak otomatik güncelleme aktif olması gerektiğini unutmayınız.
Birçok kaynakta indirmeden kaynaklanan hatalardan dolayı bu hatayı aldığınızı yazmaktadır. Bu hatanın tarih ve saat ayarlamalarından başka bir yerden kaynaklanmamaktadır. Diğer yerlerde bulunan başka çözüm yolları yanlıştır arkadaşlar.
Sadece tarihi ve saati otomatik olarak seçmeniz hatanın tamamen mobil cihazınızda kalkması için yeterlidir. Bu tür yanlış bilgilere itibar etmemenizi tavsiye ederim. Yanlış bilgiler yüzünden hem zaman kaybınız olacak hem de oyunun çökmesine neden olabileceğinizi unutmamanızı tavsiye ederiz.
 

Burak3525

Normal Üye
Katılım
11 Ocak 2020
Mesajlar
1
Pes 2020 oynuyorum etkinlik modunda ve bir başkasıyla maç yapacağım zaman 'BİR HATA OLUŞTU LÜTFEN AĞ AYARLARINIZI YAPILANDIRILDIĞINDAN EMİN OLUN YAZIYOR Ve Girmiyor Klansman modunu oynayabiliyorum sadece bir çözüm varmıdır ?
 
Benzer konular Forum Tarih
O PES Serisi 0 136
O PES Serisi 0 146
I PES Serisi 0 143

Benzer konular

Google ads alanı