Neler yeni

Rehber Point Blank Nasıl Bir Oyundur?

istanbul

Normal Üye
Katılım
25 Ağu 2019
Mesajlar
90
Point Blank.jpg

Point Blank, Güney Koreli bir şirket tarafından 2008 yılında piyasaya sürülmüş savaş oyunları ve nişancı oyunları kategorisinde yer alman bir oyundur. Online olarak binlerce kişi tarafından aynı anda oynanan bu oyunda ölmemek ve hayatta kalmak zorundasınız. Rakipler ile çatışmaya girerek her rakibi yok etmek üzerine olan oyun grafikleri 100 üzerinden 80 puan almayı hak etmektedir. Özellikle savaş oyunları kategorisindeki oyunlara bakıldığında Point Black oyunu baya bir iyi durumdadır ve oyuncu kitlesi de fazladır.

Oyunu indirmek için resmi sitesine gitmeniz gerekiyor. Oyunu indirin kayıt olun ve oyunu oynamaya başladın. Resmi sitesine gitmek için buraya tıklayın. Sitede oyunu nasıl indireceğiniz, nasıl kayıt olacağını ve oyunu nasıl oynayacağınız bile tüm detayları ile görseller ile anlatışmış durumdadır. Point Black sadece Microsoft Windows işletim sistemi tabanlı cihazlarda çalışmaktadır. Bol aksiyonlu, heyecan dolu bir oyun olduğundan dolayı da ülkemizde oldukça sevilen bir oyundur. Ancak rakiplerine göre biraz sönük kalmaktadır. Yakın zamanda gelecek güncelleme ile oyunun daha aktif hale getirilmesi ve Dünya çapında çok büyük bir kitleye ulaşması hedeflendiği yabancı basındaki haberlere yansımış durumdadır.

Point Black oyunu hakkındaki tavsiyelerinizi, görüşlerinizi ve anılarınızı bu konuya yorum olarak paylaşınız. Ayrıca Twitch'de Point Black oyunu da oldukça ilgi gören bir oyundur. Bu da başarılı olduğunu kanıtlar niteliktedir.
 

Benzer konular

Google ads alanı