Neler yeni

Popüler Anime Saint Seiya‘nın Oyunu Türkiye’de yayında!

betovaujk

Normal Üye
Katılım
3 Şub 2020
Mesajlar
1
WeChat Image_20200203104808.jpg

Popüler Anime Saint Seiya‘nın Oyunu Türkiye’de yayında!


Popüler RPG oyunlarıyla adından sıkça söz ettiren Yoozoo Games, Gtarcade platformuna bir mobil oyun daha ekledi. Ünlü manga serisi olan Saint of Seiya: Knight of the Zodiac; Google Play, App Store ve tarayıcı üzerinden Türk oyunseverlerle buluşmak üzere yelkenlerini açtı!

1986’dan beri dünyanın her yerinden milyonlarca okuyucusu ve izleyicisi olan Saint of Seiya, Aziz topraklarının kapısını oyun dünyasına araladı. Pegasus Seiya’dan Athena’ya, Shaka’dan Phonenix Ikki’ye tüm popüler Saintleri bünyesinde barındıran oyun sunduğu PVP ortamıyla oyunculara rekabeti tüm hücrelerinde hissettiriyor.

Stratejik dizilimin oyuncuların isteğine göre ayarlanabilir olması ve A-B-S sınıflarında kategorilenmiş karakterler görünümleri oyunun en çok övgü alan özelliklerinden yalnızca biri. Bir çok oyunun aksine, S sınıfı azizlerin şaşırtıcı yetenekleri olmasına rağmen A ve B sınıfı karakterler, oyuncuları edinim ve eğitim kolaylığı açısından oyuncular tarafından daha çok tercih ediliyor.

Karakterlerin haricinde arkaplan tapınak görünümleri ile de eşsiz bir Saint Seiya dünyası sunan oyun, Fransa‘da edindiği başarısından sonra Türk ve MENA pazarında en iyilerinden biri olmak için kolları sıvıyor. Türkçe ve Arapça dil desteği için yakın zamanda çalışmalara başlayacak olan Gtarcade Ekibi, oyunculardan da gelecek geribildirimleri dört gözle beklediğini belirtti.

Bu tarifsiz eğlenceye ortak olmak için websitesinden, APK, Google Play, AppStore linklerine ulaşabilirsiniz.

https://sskotz.gtarcade.com/en
 

Google ads alanı