Neler yeni

Psyonix, Rocket League 2'nin asla gelmeyeceğini belirtti

Void

Normal Üye
Katılım
24 Eyl 2019
Mesajlar
69
1569306585839.png

2015 yılında piyasaya çıkan ve çıktığı ilk ay adına eSpor ligi kurulan Rocket League, bugünlerde milyonlarca oyuncuya hitap ediyor. Arabaların futbol maçı yaptığı teoride basit ancak yetenek gerektiren oyun hakkında geliştirici Psyonix ekibinden Scott Rudi, yabancı basınla bir röportaj gerçekleştirdi. Röportajda Rocket League 2'nin gelmeyeceğini belirten Rudi, hali hazırda ellerinde bulundurdukları içerikleri daha fazla geliştirmek istediklerini açıkladı.
Rocket League 2 çıkacak mı?
Daha öncesinde arabalarla futbol maçı projesini farklı oyunlarla deneyen ancak tutturamayan ekip, Rocket League'le beraber başarılarından söz ettirdiler. Görünüşe göre Psyonix'in Rocket League kitlesini yeni bir oyunla ikiye bölme gibi bir niyeti yok. Benzer durum diğer rekabetçi unsura sahip oyunlarda da ortaya çıkıyor. Geliştirici ekipler yeni bir oyun yapmak yerine, oyuna daha fazla içerik getirip kemik bir oyuncu kitlesi oluşturmaya çalışıyorlar.
Çeşitli oyun forumlarda süregelen Rocket League 2 sızıntıları ise böylelikle yalanlanmış oldu. Özellikle Switch platformunda oynaması zevkli olan Rocket League, bakalım daha ne kadar popüler kalmaya devam edecek? Hep birlikte göreceğiz.​
 

Ekli dosyalar

Google ads alanı