Neler yeni

Rehber PUBG Mobile: İsim Değiştirme Rehberi

GamePlayer7

Normal Üye
Katılım
20 Mar 2020
Mesajlar
107
1584843894515.png


PUBG Mobile İsim Değiştirme Rehberi yazımızda 2020 yılında oyundaki nickinin nasıl değişeceğini bilmeyen oyuncular için kısaca güncel halini anlatacağız. PUBG Mobile günümüzün en popüler mobil hayatta kalma oyunlarının başında geliyor. Oyuncular oyunu oynarken kıyafet ve görüntülerine ne kadar önem veriyorlarsa görüntünüzü ve imajınızı etkileyen en büyük görsellerin başında’da hesabınızın isminin geldiğini herkes biliyor.

PUBG Mobile İsim Değiştirme çok önemli bir konu çünkü oyuna kayıt olurken koyduğunuz saçma, kötü veya yanlış nick seçimlerini değiştirmenizi sağlıyor. Tüm oyuncuların aklında imajınızdan daha fazla oyundaki isminiz akıllarda kaldığı için isminizi belirlerken dikkatli olmanız gerekiyor. 2020 yılında oyuncular bizden oyundaki isimlerinin nasıl değiştirilebileceğini araştırmamızı ve anlatmamızı istediler. Bizde sizler için yerli ve yabancı kaynaklardan araştırdık.

Daha önce PUBG Nick Şekilleri gibi konularımızdan kendinize özgü bir isim bulduktan sonra isim değiştirme kartı ile bu işlemin nasıl yapılacağını anlatacağız.

PUBG Mobile İsim Değiştirme


PUBG Mobile İsim Değiştirme
PUBG Mobile İsim Değiştirme
PUBG Mobile İsim Değiştirme işlemi aslında zor olmasa bile oyunun karmaşık yapısından dolayı oyunculara zor gibi geliyor. Bu işlemin basit olduğunu aşağıda maddeler halinde anlatımımız ile rahatlıkla anlayabilirsiniz. PUBG Mobile İsim Değiştirme:

  • PUBG Mobil hesabınızda “İsim Değiştirme Kartı” olması gerekiyor
  • Oyun arayüzünde aşağıda bulunan “Envanter” bölümüne gidin
  • Envanterin en altındaki kutuya tıklayın ve İsim Değiştirme Kartını bulun
  • İsim Değiştirme Kartına tıklayarak yeni koymak istediğiniz ismi yazıp oynaylayın
PUBG Mobil İsim Değiştirme Rehberi bu kadar basit bir anlatımla gerçekleşiyor. Yaklaşık 2 dakikanızı alacak bir işlem sonrasında oyundaki isminizi değiştirebilirsiniz. İsim değiştirme kartı oyunun etkinlik bölümünden güncelleme ödülü olarak daha önce her oyuncuya yollanmıştı.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Google ads alanı