Neler yeni

Saint of Altra: Update 25.7.0

LovEGame

Normal Üye
Katılım
15 Eyl 2019
Mesajlar
55
1568756228129.png

PASİF
Gauss hareket ettiğinde hız ölçeri artırır ve bu da onun kalkan şarj oranını arttırır.
MACH RUSH
Düşmanların üzerinde çok hızlı bir süratle patlama yapın ve bataryayı şarj edin. Sert cisimlerle çarpışarak güçlü bir şok dalgası yaratın. Devam etmek için basılı tutun.
KINETIC PLATING
Absorbe edilen Kinetik Hasarın bir bölümünü Enerjiye dönüştüren bir zırh oluşturur. Ayrıca Gauss'u sendeleyerek yere serilmesinden korur. Hasar Direnci, batarya seviyesi ile orantılıdır.
THERMAL SUNDER
Bölgeden kinetik enerjiyi boşaltın, bataryayı şarj edin ve yakındaki düşmanlara Buz Statüsünü uygulayın. Basılı tutmak işlemi tersine çevirerek, bataryayı boşaltır, ve yakındaki düşmanlara Ateş Statüsü uygular.
REDLINE
Gauss'un bataryasını redline'ın ötesine itin, Yeteneklerini güçlendirin ve Atış Oranı, Saldırı Hızı, Doldurma Hızı ve Kuşanma Oranını aşırı hızlanmaya ayarlayın. Redline'ı geçtikten sonra, elektrik yıldırımları periyodik olarak Gauss'tan sıçrar ve yetenek devre dışı bırakıldığında toplu halde patlar.
ACCELTRA
Yolu imha etmek için Gauss'un özel silahı ile yüksek hızlı plazma roketlerinden oluşan bir patlama yaratın. Sprint yaparak daha kolay şarj olur, özellikle Gauss'un ellerinde daha da hızlı şarj olur. Güvenlik nedeniyle, roketler güvenli bir mesafeye gittikten sonra devreye girerler.
928163e996b27a79e3291f6df46c1449.jpg
AKARIUS
Hedef güdümlü füzelerle düşman birliklerini bombalayın. Bu çift fırlatıcıların özellikle Gauss'un ellerinde, sprint yaparak yeniden şarj edilmesi daha kolaydır. Füzeler güvenli bir mesafeye ulaştıktan sonra devreye girer.
GAUSS MAG ALT MİĞFERİ
Gauss için özel tasarlanmış bir alternatif miğfer.
ALTRA SYANDANA
Gauss'a özel bu şık ve modern Syandana'nın hızı ile tüm gözler üzerinizde olacak!
48bc18a324670a94883b59f390c47256.jpg&key
GAUSS KOLEKSİYONU
Gauss ile redline'ı geçerek hız kazanın. Bu koleksiyon Gauss Warframe, Gauss Mag Miğferi, Altra Syandana, Acceltra hızlı ateş roketatarı ve Akarius ikincil roket fırlatıcılarını içerir.
03e1cd724c2660fdb089945d9ff5d673.jpg&key
HARROW RELIQUARY DERİSİ
Hiçlik ve İrade ile bağlantılı olarak, Harrow'un alacakaranlık kalbi yeniden keşfedilen bir vücudun kutsal tabutunda atıyor. Harrow Reliquary Koleksiyonu ile kötü ruhları ve arcane gücünü kullan ve Etheria Zırh Seti ve Renuntio Spear ile aykırılığı bırak!
HARROW RELIQUARY KOLEKSİYONU
Boşluk ve irade ile bağlı paramparça bir varlık. Harrow Reliquary Derisi, Renuntio Speargun Derisi ve Etheria Zırh Seti içerir.
f9e20564920a10aa79118e5ee77d8a7c.jpg
KARGAŞA GENİŞLEMESİ
NOT: Haritaya yeni bölümler eklendi, yani Arbitrasyonlara katılabilmek için onları tamamlamanız gerekiyor!

Orijinal olarak Jovian Concord ile çıkan Kargaşa modu çıktığından beri çok popüler oldmuştur - yüksek hız ve yüksek risk, yetenekleriz test edilmişti. Alad V Conduit teknolojisini çabuk bir kredi için diğer gruplara sattı, ve Kargaşa yayıldı.
Bu modu oynayabilmeniz için Origin Sistemi boyunca farklı zorluklarda 6 yeni bölge getirdik - her birinde farklı ödüller var! Hepsinede bulunduklara uygun farklı Debuff'lar bulunduruyor, Ay depremlerinden Ghoul Mezarlarına kadar birçok yeni tehlike!
Grineer Yerleşkesi - Mars, Olympus
Çok geç olmadan Grineer Ghouls'u durdurabilecek misin?​
 • Mars'taki Olympus mobil savunması Tharsis'in yerine geçti.​
Corpus Üssü - Neptün, Laomedeia
Bu sonsuz oyun modunda normalden daha fazla kredi ödülleri bekleyin. Index'e mükemmel rakip olmayabilir ancak Başka bir manzara ile biraz kredi kazanmak isteyenler için güzel bir değişiklik.
Yeni "Evrensel Sendika Madalyonu" nu da Distruption'da bulabilirsiniz​
 • Neptün'deki Casus görevi Laomedeia'dan Nereid'e alındı.​
 • Neptün'deki Laomedeia artık bir Kargaşa görevi çünkü o ana yol üzerinde değil (buz gezegeni kaçırma görevi de artık kaldırıldı çünkü gökyüzünde jüpiter görülüyordu).​
Grineer Savaş Gemisi - Sedna, Kelpie
Gauss'u nasıl elde edeceğinizi arıyorsanız Sedna'nın Kargaşa modunda elde edebilirsiniz!
Yeni "Evrensel Sendika Madalyonu" nu da Distruption'da bulabilirsiniz​
 • Kelpi'deki sabotaj görevi Rusalka'ya Yakalama görevi'nin yerini alması için taşındı.​
Grineer Savaş Gemisi - Uranüs, Ur (Infestation)
Distruption'da Infested'ların Sonsuz sürüleri ile savaş, Yeni bir düşmana'da gizlice göz at! Burada Gauss'un Özel silahları ACCELTRA ve AKARIUS'un Şemalarını Infested Demolyst Ajanlarında bulabilirsin!
Yeni "Evrensel Sendika Madalyonu" nu da Kargaşa'da bulabilirsiniz
Grineer Kuva Kalesi - Kuva Kalesi, Tamu
Kuva Kalesi'nin yeni bir sonsuz modu var! Burada yeni bir şekilde kuva kazanabiliceksiniz! İlk olarak Görev ödül tabloları. Tabikide bu kesin seçenek ancak bu tabloları geliştirirken Booster'ların onların üzerinde işe yaramaması bir sorun. Bu yüzden Kuva Kargaşa Conduit'lerini yok etmeye çalışan Grineer Demolyst'lerine Kuva ekledik! YYeni ‘Evrensel Sendika Madalyonu’, ayrıca burada Kargaşa'da bulunabilir!​
 • Fortress Tamu'daki Defense Görevini Nabuk'a Capture'ın yerine geçmesi için taşıdık.​
Lua - Lua, Apollo (Corpus)
Lua'ya bir Kargaşa görevi eklendi. Bu görevden Somatic Fiberleri düşürebilirsiniz. Bu Lua Lensleri için gereken bir parçadır.
Yeni "Evrensel Sendika Madalyonu" nu da Distruption'da bulabilirsiniz
Kargaşa'yı Void Fissure,Sorti,Sendika Görevleri ve daha fazlası için potensiyel bir Görev olarak ekledik!
Yeni Ödül:
LUA LENS KALIBI

Sadece Lua Kargaşasıda bulunabilen yeni bir focus lens'i Daha fazla Focus dönüşümüne olanak sağlar!
YENİ ÖDÜL:
Evrensel Sendika Madalyonu!

Bu gizemli eşya bütün sendikalar tarafından 1,000 Standing karşılığında kabul edilir. Eğer bir tanesini Distruption modunda bulabilicek kadar şanslı isen 6 ana sendikadan herhangi biriyle (Steel Meridian, Arbiters of Hexis, Cephalon Suda, New Loka, Red Veil, Perrin Sequence) Standing kazanabilirsin! Ayrıca bunu Quills, Vox Solaris, Ostron, and Solaris United ile de kullanabilirsin.
Evrensel'e daha fazla anlam yüklemek istiyoruz gelecekteki bir yamada Conclave,Simaris Ve Vent Kids ile de kullanılabilicek.
Bu küçük eşya ile başlıyoruz çünkü bu eşyanın oyunun ekonomisinde özenle ölçmek istediğimiz elementlerde büyük etkisi olabilir, ancak bu ödüllerin büyük hallerini'de bekleyin! Özel Alertlerden birçok, gelecek Ödül tabloları ve daha fazlası!
Yeni Market Eşyası: AURA FORMA !
Taslak olarak Arbitrasyonlarda eklenen AURA FORMA eşyasını Markete platinum karşılığında ekledik. 1 tane(80 Platinum) yada 3 tanesini indirimli bir fiyata alabilirsiniz(150 plat).
Riven Eklentileri ve Değişiklikleri:
 • Riven slotu kapasitesiniz 90'dan 120'ye yükseltildi! Daha fazla Yuvaya sahip olmak isterseniz artık satın alabilirsiniz(120'ye kadar)!​
 • Yoldaş Silah rivenleri Artax da dahil olmak üzere artık Simaris'ten alınabiliecek (The War Within bitirilme koşulu vardır).
  • Eğer hatırlarsanız biz Yoldaş silahı rivenlerini ödül havuzundan Güncelleme 24.0'da çıkarmıştık çünkü çok etkili silahlar değillerdi. Bu Yoldaş Silah Rivenlerini Simaris'in Tekliflerine koyarak hem isteyenlerin bu rivenleri elde etmesine izin veriyoruz hemde bu rivenleri istemeyenler de bunu taarruz ödülü olarak almak zorunda kalmıyor.​
  • Bu verilen riven açma koşulları artık Sentinel rivenleri için de kullanılabilir:
   • X kadar düşman öldürün.​
   • X kadar düşmanı gemilerinden inmeden öldürün.​
   • Duvara tutunurken/duvarda koşarken X kadar düşmanı yere değmeden öldürün.​
Eidolon Ovaları: Ganimet Değişiklikleri
Orb Vallis'le gelen Bonus ödül özelliği artık Ovalarda da mevcuttur.
Bütün normal Plains of Eidolon Görevleri bonus amaçlara sahip olacaklar,yani eğer güzel bir performans sergilerseniz ekstra ödüller kazanacaksınız:​
 • Suikast:Hedefi X dakika içersinde gün yüzüne çıkar.​
 • Zula:X dakika içinde bitir.​
 • Yakalama:Düşman öldürmeden tamamla.​
 • Bölgeyi Koru:Kontrol seviyesini %X'in üstünde tut.​
 • Yoket:X dakika içinde bitir.​
 • Drone Kaçırma:Drone'un canını %X'in üzerinde tut.​
 • Kurtarma:Kurtarma hedefinin canını %X tne yukarıda tut.​
 • Sabotaj:X kadar düşman öldür.​
 • Zırhlı Mahzen:Mahzen'in canını %X in üzerinde tut.​
Arkadaş Limit Sınırı
Sınırsız sayıda arkadaşlık uygulamasının bozulduğunu ve Arkadaş Listesine limit sınırının geleceğini geçtiğimiz Temmuz ayında sizlerle paylaşmıştık. Eğer 1000'den fazla arkadaşınız varsa, listenizde kalmaya devam edecekler, ancak daha fazla yeni arkadaş ekleyemeyeceksiniz.
Hatırı sayılır arkadaş listesi olan kişiler için,sayıları azaltmak isterseniz yardım için bi kaç araç ekledik :​
 • Bir, üç, altı, yada oniki ay boyunca inaktif olan arkadaşlarınızı toplu bir şekilde çıkarmak için seçenek eklendi. Bunu gerçekleştirmek için ''Grubu Kaldır'' yazarak bunu doğrulamanız gerekicek.​
 • Toplu çıkarma ekranına''Klan arkadaşlarını dışla'' seçeneği eklendi.​
 • Toplu çıkarma ekranına manual olarak ''bu arkadaşları atla'' yazı kutusu eklendi.​
Yeni Özellikler:Görünüş Linki & Mod Linki
Warframe Deneyiminizin 2 büyük kısmını anında paylaşmanıza olanak sağlayacak yeni 2 özellik ekledik:
Modlayış biçiminizi paylaşın: Mod linki
Görününüş biçiminizi paylaşın: Görünüş linki
Görünüşlerinizi ve buildlerinizi nasıl anında paylaşabiliceğiniz hakkında detayları okuyun.
MOD LİNKLEME!
Oynayış biçimini anında Sohbet ekranında MOD LINK ile paylaş! Modlama ekranındaki 'Link' simgesini tıklamak, aktif Sohbet pencerine, anında sizin ekranınızla dolduracaktır. İster özel mesajda, isterse Klanınızla yada Bölge Sohbetinde olsun, paylaşmak için sadece enter'ı tıklayın! Spam oluşmasını engellemek için 15 saniyelik bir bekleme süresi koyduğumuzu unutmayın!
ff8e69722049afb1642b13d304813c5d.png&key
GÖRÜNÜŞ LİNKLEME!
GÖRÜNÜŞ
tarzını Chatten istediğiniz anda paylaşın!
Arsenalinizdeki görünüş paylaşma tuşu ile görünüşünü oluşturan her şeyi anında paylaşın! Paylaşmak için Enter tuşuna basmanız yeterli, ister özel mesajlarda, ister clan chatinizde ister bölge chatinde! Spamı azaltmak amacıyla 15 saniyelik bir bekleme süresi mevcuttur.​
 • Captura düğmesini de Görünüş Linki tuşunun yanına yerleştirdik ve daha uyumlu olması için tuşun ikonunu değiştirdik.​
30a94d11ba483646dbfb8b285947bb95.png&key
SHAWZIN 2.0: Etkileşimli İfade
Güncelleme 25.4.0'da Shawzin'i Market e 40 platinum karşılığı eklemiştik-Size The Sacrifice'ı hatırlatan bir Dekorasyon.Hemen yorumlar gelmeye başladı"Keşke çalabilseydim" ve bugün o gün geldi:
Bütün Shawzin satın alımları artık kuşanıp size özel enstrümanınızı çalabileceğiniz bedava bir "Shawzin" ifadesi ile birlikte geliyor. Shawzin'i zaten satın almış olanlar geriye dönük olarak Emoji'ye sahip olacaklar. Yarım düzine Öçek, 3 perde ve 3 tel ile birlikte sınırsız şarkı fırsatı. Yapabileceğiniz şeyleri görmek için sabırsızlanıyoruz!
Markete 3 tane yeni farklı kabiliyetlere sahip Shawzin dekorasyonu ekledik:
MIMICA SHAWZIN-Kişisel olarak renklendirilmiş Shawzin! Bu Shawzin onu çalan müzisyenin renklerini sezen ve taklit eden bir mine içerir.
DAWN SHAWZIN-Sabah'ın ilk ışığı gibi,bu Shawzin içinizdeki ruhu uyandırır.
Ve NELUMBO Shawzin - Kendine özel ses paketi ile tamamiyle özgün!
SHAWZIN'ın adı açıklık için DAX SHAWZIN'e değiştirildi.
İfadeyi kullanırken Size sunulan menüyü kullanarak basitçe Shawzin'inizi değiştirin.
Shawzin'iniz ile birlikte keşfedebileceğiniz bazı havalı özellikler:
 • Seçebileceğiniz Birçok ve farklı dize​
 • Tek nota yada akortlar çalın​
 • Mandachord ritim kısmıyla birlikte çalın​
 • Eklenmiş şarkılarla antreman yap(Ayrıca bir Yavaş geriçalma özelliği içerir)
  • This Is What You Are, "We All Lift Together", and "Smiles From Juran" şarkıları dahil!​
 • Titreme ve yaylandırma çubuğu etkileri eklendi​
 • Shawzin şarkılarını kaydet ve 4 clem'e (puana) ulaştıktan sonra arkadaşlarınla şarkıları linkleyerek paylaş
  • Shawzin şarkıları otomatık olarak çalabilir yada sende eşlik edebilirsin​
  • Metronom modu seçeneği(120bpm Kuantalama seçeneği ile)​
Shawzin müziği takımlarda yada çıkarma gemilerinde duyulabilir. Relaylerde de çalabilrsin ancak sadece kendi müziğini duyabilirsin akranlarınınki ni değil.
e30c45372806b669f5fb6ffbc6f97252.jpg
Topluluk Yarışması Kazananları Eklentileri
MOA'lar,Cetus ve Yoldaşlar daha çok oyuncu dokunuşuna sahip olacaklar. Oyuncular tarafından tasarlanan yada esinlenilen yeni içerik Warframe'e eklendi!
Zeaban'ın The MOAnimation Yarışmasının kazanan ifadesi ifade modülü yüklenmiş tüm MOA'larda çalışıyor MOA'na böbürlenme ifadesini yönlendir ve yeni reaksiyona öğren.

Venetian Carnival Yarışmasının kazanan dizaynları artık Nakak'ın dükkanının rotasyonunda ! Nakak'ın dükkanını gözünden kaçırma ve Roimonstre tarafından dizayn edilen muhteşem Norg maskesi ve HUMERONYMUS tarafından dizayn edilen Mother's maskesine sahip ol.
0d0ddb03a9c1aa157af3476e910806bd.jpg&key
Prized companion deri paketini oyun içi pazar yerinden satın alabilirsin ! Paket Tenno's Best Friend Yarışmasının kazanan iki derisini içeriyor: Skvirl'in köpeğinden esinlenilen the Heino Kubrow derisi ve Deaelra'nın kedisinden esinlenilen Deaelra Kavat derisi!
67b8bec249d8ede31efc9a365a22e8f4.jpg&key
Yeni Infested Dojo Dekorasyonları !
Infested estetiği içinizde büyüyen bir hastalık gibi mi yayılıyor? Bugün elinizi -yada el benzeri uzuvlarınızı- Lephantis'i bile onurla titretecek bu Infested Dojo dekorasyonlarına uzatın.
d0a54dcb604022293967789ce7f94aae.jpg
Genel Eklentiler:
 • Resmi Play Warframe'in discordundaki #tenno-brainstorm kanalından Topluluk Önerilerine dayalı olarak Yetenek Ekranına 26 Yeni Warframe yetenek ipucu eklendi. Katılan ve Bilgilerini paylaşan Herkese Teşekkürler
  • Ayrıca var olan bazı warframe yetenek ipuçları düzenlendi ve bazı augment modlarındaki ipuçlarını ana yetenek üzerine odaklanacak şekilde değiştirildi​
 • Aşağıda ekranlara ipucu eklendi ! Basitçe bilgi çubuğunun üzerine gel ve bunlar hakkında daha fazla öğren:​
 • Nightwave
  • Dizilim​
  • Sendikalar​
  • Hatıra menajeri​
  • Envanter​
 • Hotfix 25.4.1 de element sembollerini içeren yeni kabartmalar ekledik. O zamandan beri bizden daha fazlasını istiyordunuz! Ve bugün biz daha fazla element ikonlarını içeren yeni bir paket oluşturarak Element kabartmalarını tamamladık! Bu pakette marketten alabileceğiniz 6 yeni tasarım bulunmaktadır. 4d4ac0380fc1902e9a034985877fa955.png
  • Essential Blast Kabartması​
  • Essential Corrosive Kabartması​
  • Essential Gas Kabartması​
  • Essential Magnetic Kabartması​
  • Essential Radiation Kabartması​
  • Essential Viral Kabartması​
 • Aşağıdaki görevlere tekrar oynanabilme özelliği geldi:
  • Natah​
  • Saya’s Vigil​
  • The Jordas Precept​
  • Patient Zero​
  • The Silver Grove​
  • The Archwing​
  • Howl of the Kubrow​
 • Klan İstatistiklerinde Araştırma sekmesine Klan Odası ve Dekorasyon XP'si eklendi. Bu sayede bir sonraki Rütbeniz için gereken XP'nin belirlenmesinde yardım sağlayacak!​
 • Iron Wake'deki önemli NPC'lere mini harita ikonları eklendi.​
 • Nostaljik Corpus Kasası Dekorasyonu Markete eklendi.​
 • Eidolon Lens'leri Markete eklendi!​
 • Yeni ‘Dark Lotus’ Arayüz(UI) Teması ve Arkaplanı eklendi! Arayüz > Arayüz(UI) Özelleştirmesi ayarlarından erişebilirsiniz. 002208bbc5627edac1eb4a9d502e6bc6.jpg&key
 • Orokin Grineer'ların artık farklı görünen bir el bombası var!​
 • Simaris'in Tekliflerine ‘Ele geçirilen Kalıntılar’ sekmesi eklendi.​
 • Chroma, Equinox, ve Nezha için Arsenal'e yetenek videoları eklendi!​
 

Google ads alanı