Neler yeni

T1 Yeni Dota2 Takımını Duyurdu!

FeyyazAdatepe

Normal Üye
Katılım
20 Mar 2020
Mesajlar
201
Karşınızda T1’ın Dota2 kadrosu!2019’dan beri kadroyu kurmaya çalışan Koreli ekip T1 bugün resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruyla üç koçlu Dota2 takım kadrosunu duyurdu.
Ana koç: cCarter
Koçlar: MP/Xfreedom
Analist: Xyun
Oyuncular: Forev / InYourDream / Xuan / Black^ / Jhocam
Takımın tek Koreli oyuncusu Lee “Forev” Sag-don etrafında kurulan kadroda çok tecrübeli isimler yer alıyor.Dominik “Black^” Reitmeier, daha öncesinde Avrupa, Bağımsız Devletler, Çin, Güneydoğu Asya ve Güney Amerika liglerinde mücadele etmiş, tecrübeli bir oyuncu.

Muhammad “inYourdreaM” Rizky ve Tri “Jhocam” Kuncoro ise takımın Endonezyalı iki oyuncusu. Daha önce beraber BOOM ID takımında oynadılar ve Güneydoğu Asya‘yı domine ettiler. Ayrıca inYourdreaM Güneydoğu Asya sunucularında ilk 9000 MMR‘a ulaşan oyuncu olarak biliniyor!

Yixuan “Xuan” Guo ise Kanadalı destek oyuncusu. Daha önce Kuzey Amerika takımlarında oynayan xuan, ilk defa bu kadar büyük bir organizasyonda oynayacak.

League of Legends takımı ile bilinen T1 ekibi, duyurdukları Dota2 kadrosu ve teknik ekibi ile de dikkatleri üstüne çekti. Diğer takımların aksine 3 tane koç ve 1 tane analisti göreve alarak fark yarattılar.Takımın koçlarından Pyo “MP” No-a eski Koreli profesyonel Dota2 oyuncusu. Kendisini Fnatic takımında oynarken hatırlayanlar olacaktır.

Nicholas “xFreedom” Lim Dota2’nin ilk zamanlarında oynamış profesyonel bir destek oyuncusu. Singapur‘un en iyi takımlarından biri olan Team Zenith‘de forma şansı bulmuştu. Eski performansını yakalayamadığı günden beri de koçluk görevini üstlenmiş durumda.

Kadrosunu detaylıca incelediğimiz T1, Güneydoğu Asya bölgesinde mücadele edecek. Doğru adımları atmış gibi görünen ekip, bu tam kadro ile henüz bir profesyonel turnuvaya katılmış değil. Katıldıklarında neler yapacaklarını hep beraber göreceğiz.
PlayerBros
 
Google ads alanı