Neler yeni

Tarayıcı tabanlı sanal vatandaşlık oyunu; eDominations

forbequeM

Normal Üye
Katılım
22 May 2020
Mesajlar
1
Konum
Kütahya
En basit şekliyle oyun bir e-devlet oyunu ve modern dünya haritasında bir çok farklı devlet, bir çok farklı devletten insanlar yer alıyor. Oyunun asıl amacı sanal devleti sahiplenmek ve zaman zaman cephelerde savaşıp barış zamanında ekonominizi geliştirerek gücünüze güç katmak. Oyunda parti kurup milletvekili olabiliyor, ordu kurup komutan olabiliyor ve seçimlerde aday olup ülke başkanı olabiliyorsunuz. Ekstra olarak ülke başkanı ile aranız iyiyse kabinesinde de çeşitli görevlerde bulunabiliyorsunuz.

Türkiye olarak oyundaki konumumuz şuan gayet iyi. En güçlü devletler arasında yer alıyoruz. Aktif oyuncu sayısı olarak da sayımız baya fazla. Oyuna her geçen gün daha fazla aktif oyuncu geliyor ve oyun kendi rakiplerine göre ağır bir şekilde daha iyi durumda.

Oyun kendi içerisindeki rehberi sayesinde oyunu sizlere anlatıyor. Anlamadığınız, eksik olduğunu düşündüğünüz konularda da çekinmeden Türkiye sohbetine yazabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanı ve diğer oyuncular size yardımcı olacaktır.

Diğer oyuna (eRevollution) ek olarak bu oyunun aktif oyuncu sayısı 5 kat daha fazla ve her gün de artıyor. Admin oyuna gelip kendisine mesaj atan herkese başlangıç paketi gönderiyor. Gönderilen başlangıç paketi size 16.000 güç veriyor ve bu sayede madalya kazanmak çok daha kolaylaştığı için başlangıçta cephede vurduğunuz her enerji size altın veriyor. Birkaç gün içinde 1000 altına yakın altın kazanabiliyorsunuz ve bu büyük avantaj sağlıyor.

Oyuna gelen arkadaşlar için ilk tavsiyem altınları harcamayıp biriktirsinler. Bilen birisine danışıp ona göre yatırım yapsınlar. Çoğunluk silah fabrikasına yöneliyor ama yine de bir danışın derim. Son olarak öğrendiğime göre admin Türkmüş. O yüzden bu oyuna diğerlerine göre ayrı bir sempatim var. Türk vatandaşlarına çok yardımcı oluyor.

Kayıt Linki; https://www.edominations.com/tr/register/2164

Adminle iletişime geçmek için; http://www.edominations.com/tr/profile/1
 
Google ads alanı