Neler yeni

Sorun & Çözüm Wolfteam Neden Açılmıyor

  • Konbuyu başlatan OyunLabs
  • Başlangıç tarihi
O

OyunLabs

Herkese iyi akşamlar Forum Gamer takipçileri! Son zamanlarda 15 milyonu aşkın oyuncusuyla iyi bir aksiyon oyunu olan Wolfteam'ın en çok sorulan sorularından birini cevaplamaya çalışacağız. O zaman soruyoruz, Wolfteam neden açılmıyor? Bunun nedeni ekran kartı, işlemci hızı, ram yetersizliği vb. parametrelerden farklı olan bazı parametrelerle de açıklanabilir.
1) Yüklenen Dosyada Hata Var!


Eğer bu hatayı alıyorsanız masa üstündeki Wolfteam oyununa sağ tıklayın ve "Dosya Konumunu Aç"a tıklayın. Oraya fetch isimli bir klasör oluşturun, eğer hali hazırda bu klasör varsa içindekileri silin ve oyununuzu açın. Eğer halen bu hatayı alıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.
2) Geçersiz Sürüm Lütfen Oyunu Silip Tekrar Yükleyin!

Eğer bu hatayı alıyorsanız ilk önce denetim masasından Wolfteam Türkiye adlı uygulamayı silin. Daha sonra Bilgisayar/Yerel Disk C:/Joygame'yi silin. Oyunu ilk yüklediğinizde gelen WolfteamTR_Ver527 adlı dosyayı yeniden kurun.

NOT: Hile açarsanız bu hileyi görürsünüz lütfen hile açmayın.

3) Log Hatası-XGİNCODE Hatası!

Eğer bu hatayı alıyorsanız Bilgisayar/Yerel Disk C:/Windows/Prefetch içindeki tüm dosyaları silin. Ardından "Çalıştır"a tıklayın ve Regedit yazın. /HKYEV_LOCAL_MACHİNE/SYSTEM/ControlSet001/Services/xgincode ve xginsprits dosyalarını silin. Aynı işlemi ControlSet002 adlı klasörde de uygulayın ve oyununuzu başlatın.

NOT: Bu çözümler işe yaramadıysa veya farklı bir hata alıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfteam'i 2017 yılında, ilk günkü gibi oynayanlara selamlar!
 
Google ads alanı